MYLĖKITE ir DOVANOKITE

         BTV Sveikinimų laida sekmadieniais 13.40 val.

 

Jau 18 metų Lietuvos žmonės dovanoja brangiems žmonėms BTV Sveikinimus kuriuose dalinatės savo meile, pagarba, geromis emocijomis su tais, kuriuos branginate. Čia nuoširdumas - vertybė. Mes visi skirtingi, bet visi norime būti mylimi - tai prigimtinė siekiamybė. Jeigu pasaulį žada išgelbėti grožis, tai meilė - pats vertingiausias žmogaus sielos grožis. Mylėkite ir dovanokite. O kokią prasmę sudėsime į šiuos žodžius priklauso tik nuo mūsų pačių. BTV Sveikinimuose - MYLĖKITE - DOVANOKITE - kurkime drauge gerą emociją, gerą dieną, gerą savo gyvenimą.
 

Teirautis galite telefonu 861877654  darbo dienomis nuo 8 val. iki 20 val.

Visus sveikinimų tekstus galite rasti Sveikinimų Facebook paskyroje „Sveikinimų koncertas“ (https://www.facebook.com/btvsveikinimai)

Dar kartą pasižiūrėti savo sveikinimą galite www.lnk.lt -  LNK GO puslapyje.

Individualus sveikinimas - 70 EUR, bendras sveikinimas - 40 EUR! Detalesnę informaciją apie Sveikinimų užsakymą ir kainas rasite nuorodose  VIRŠ NUOTRAUKOS!

Šiuo metu sveikinimai priimami (užsakymų priėmimo datos gali keistis kuomet prisipildo laida užsakymų, tuomet priėmimas į Sveikinimų laidą sustabdomas anksčiau):

2018 metai


Kovo 25 d. - NEBEPRIIMAMI.

Balandžio 1 d. - NEBEPRIIMAMI. 

Balandžio 8 d. - sveikinimai priimami iki balandžio 4 d.

Balandžio 15 d. - sveikinimai priimami iki balandžio 11 d.

Balandžio 22 d. - sveikinimai priimami iki balandžio 18 d.

Balandžio 29 d. - sveikinimai priimami iki balandžio 25 d.

Sveikinimų laidos rengėjai pasilieka teisę keisti sveikinimų užsakymų priėmimo laiką, prieš mokėdami už sveikinimą pasitikslinkite dar kartą arba skambinkite 861877654.