MYLĖKITE ir DOVANOKITE

         BTV Sveikinimų laida sekmadieniais 13.40 val.

 

Jau 18 metų Lietuvos žmonės dovanoja brangiems žmonėms BTV Sveikinimus kuriuose dalinatės savo meile, pagarba, geromis emocijomis su tais, kuriuos branginate. Čia nuoširdumas - vertybė. Mes visi skirtingi, bet visi norime būti mylimi - tai prigimtinė siekiamybė. Jeigu pasaulį žada išgelbėti grožis, tai meilė - pats vertingiausias žmogaus sielos grožis. Mylėkite ir dovanokite. O kokią prasmę sudėsime į šiuos žodžius priklauso tik nuo mūsų pačių. BTV Sveikinimuose - MYLĖKITE - DOVANOKITE - kurkime drauge gerą emociją, gerą dieną, gerą savo gyvenimą.
 

Teirautis galite telefonu 861877654  darbo dienomis nuo 8 val. iki 20 val.

Visus sveikinimų tekstus galite rasti Sveikinimų Facebook paskyroje „Sveikinimų koncertas“ (https://www.facebook.com/btvsveikinimai)

Dar kartą pasižiūrėti savo sveikinimą galite www.lnk.lt -  LNK GO puslapyje.

Individualus sveikinimas - 70 EUR, bendras sveikinimas - 40 EUR! Detalesnę informaciją apie Sveikinimų užsakymą ir kainas rasite nuorodose  VIRŠ NUOTRAUKOS!

Šiuo metu sveikinimai priimami (užsakymų priėmimo datos gali keistis kuomet prisipildo laida užsakymų, tuomet priėmimas į Sveikinimų laidą sustabdomas anksčiau):


2018 metai

Sausio 21 d. - sveikinimai priimami iki sausio 17 d.

Sausio 28 d. - sveikinimai priimami iki sausio 24 d.

V
asario  4 d.  -  sveikinimai priimami iki sausio 31 d.

Vasario  11 d. - sveikinimai priimami iki vasario 7 d.

Vasario  18 d. - sveikinimai priimami iki vasario 14 d.

Vasario  25 d. - sveikinimai priimami iki sausio 21 d.

Sveikinimų laidos rengėjai pasilieka teisę keisti sveikinimų užsakymų priėmimo laiką, prieš mokėdami už sveikinimą pasitikslinkite dar kartą arba skambinkite 861877654.