Naujienos

2018-01-16

Operos solistus Kristiną Zmailaitę ir Edmundą Seilių neseniai aplankė gandrai – pora gruodį susilaukė dukrytės Elžbietos. Šį antradienio vakarą 20.30 val. LNK laidoje „Kitu kampu” E. Seilius pirmą kartą prabils apie naujus džiaugsmus, vaikų auginimą ir pasidalins sėkmingos santuokos receptu.

2018-01-15

Atlikėja, grožio studijos vadovė Kristina Ivanova prisipažįsta, kad pastarieji dveji metai jai buvo itin sunkūs. „Aš jaučiausi vieniša. Apie tai tikriausiai pirmą kartą kalbu šiandien...” – LNK laidoje „Kitu kampu” antradienio vakarą 20.30 val. atviraus garsi moteris.

2018-01-15

Seimo narys ir buvęs Lietuvos ambasadorius Jungtinėse Amerikos Valstijose Žygimantas Pavilionis pasibaisėjo kainomis mūsų šalyje. Politikas įsitikinęs, kad dėl didelių kainų nereikėtų kaltinti mažos rinkos, dėl visko kaltas godumas.

2018-01-15

Menininkei, buvusiai televizijos laidų vedėjai Nomedai Marčėnaitei 52-eji, tačiau atrodo, kad laikas jos neliečia. Daug kam ji – ta pati gyvybinga, plačios šypsenos, idėjų nestokojanti ir atvira moteris, kokia buvo ir prieš penkiolika metų,  atėjusi į televiziją vesti populiarios pokalbių laidos.

2018-01-15

Penktojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja tapo Monika Marija Paulauskaitė,  surinkusi beveik 32 tūkstančius balsų ir tapusi absoliučia projekto nugalėtoja. Antrojoje vietoje liko Gabija Lokytė su 14 tūkst. balsų, trečiojoje – Gražvydas Sidiniauskas, surinkęs 9 tūkstančius žiūrovų balsų. Pirmajame finalo etape iš šou iškrito KAIOS ir Paulinos duetas.

2018-01-15

Jau rytoj, Vilniaus „Siemens“ arenoje pasirodys stipriausi „Lietuvos balso“ finalistai ir kausis dėl geriausio šalies balso titulo. Monika Marija Paulauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas, Gabija Lokytė ir KAIA su Paulina duetas – būtent šie finalistai, po pusės metų sunkaus darbo ir įnirtingos kovos, paskutinį kartą pasirodys penktojo projekto sezono scenoje ir išsiaiškins, kurį iš jų Lietuva pamilo labiausiai.

2018-01-12

Populiariausias Lietuvoje antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“  jau vasarį sugrįš į LNK eterį. Kaip ir pirmąjį sezoną, prie muzikinių įsikūnijimų projekto vairo stos žavioji Inga Jankauskaitė, kurios šį kartą  laukia iššūkis – naujas scenos partneris.

2018-01-12

Šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ areną drebins grandiozinis „Lietuvos balso“ finalas, kuriame keturi geriausi šalies balsai susikaus dėl išsvajoto titulo. Pusfinalyje absoliučia žiūrovų balsų lydere tapusi Monika Marija Paulauskaitė tvirtai žino – finale ji parodys, kodėl būtent ji nusipelnė geriausio balso titulo.

2018-01-12

Šį vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ apsilankys visame pasaulyje garsus magas Aaronas Crow, kurio pasirodymas pritrenks ir visko mačiusius žiūrovus. LNK studijoje Aaronas atliks ne vieną kvapią gniaužiantį triuką, o jo pagalbininkėmis tapusios atlikėjos Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė-Laisva neslėps susižavėjimo belgu.

2018-01-11

Šį sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje pagaliau išaiškės geriausias šalies balsas, dėl kurio titulo susikaus keturi „Lietuvos balso“ finalininkai: Gabija Lokytė, Monika Marija Palauskaitė, Gražvydas Sidiniauskas ir KAIA bei Paulinos duetas.