Naujienos

2017-10-17

Jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK televizijos eterį pasieks paskutinė „Lietuvos balso“ Aklųjų perklausų laida, kurioje keturiolika dalyvių bandys užsikariauti vietą vienoje iš keturių muzikos grandų komandoje. Likus vos kelioms vietoms projekte, mokytojai savo kėdes atsuks tik dėl pačių įspūdingiausių balsų. Būtent toks bus šešiolikametės Karinos German balsas – jis, tiesiogine to žodžio prasme, vieną iš mokytojų tiesiog parklupdys ant kelių.

2017-10-17

Šį antradienio vakarą 20.30 val. premjerinėje LNK laidoje „Kitu kampu“ garsaus krepšininko Dariaus Songailos žmona, rinkodaros specialistė ir trijų vaikų mama Gintarė Songailė vos tramdys ašaras. Žinoma moteris LNK laidoje „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene pirmą kartą prakalbo apie pačius skaudžiausius išgyvenimus ir atskleidė šokiruojančią tiesą apie savo sveikatos būklę.

2017-10-16

Jau antradienį per LNK –  naujo gyvenimo būdo žurnalo „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene premjera. Pirmosios laidos viešnia režisierė Dalia Ibelhauptaitė bus kaip niekad atvira apie savo asmeninį gyvenimą, ką tik atšvęstą vestuvių dvidešimtmetį ir neištikimybę. „Mes su Dexteriu turime tam tikrą susitarimą dėl neištikimybės”, – pokalbio metu prisipažino ji.

2017-10-16

„Labai daug negražiai kalbėjo: kad esu neverta titulo, kad labai baisi, kad atrodau kaip transvestitas, kad laimėjau, nes karūną man nupirko vyras, airis, už kurio ištekėjau. Girdėjau ir tokių kalbų, kad išvažiavau į kitą šalį tik tam, kad susirasčiau turtingą vyrą....“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 39-erių lietuvė Olga deVignat, į Airiją emigravusi prieš 16 metų.

2017-10-16

Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – vaizdai iš verslininkų Ingos ir Dariaus  Budrių vestuvių puotos Maljorkoje. Pirmą kartą bažnytinės santuokos įžadus davę kauniečiai pravirkdė ceremonijos svečius. D.Budrys pasakojo, kad jei ne jam padarytas makiažas gal ir  jis būtų nubraukęs ašarą.

2017-10-16

Dainininkė ir renginių vedėja Donalda Meiželytė ryžosi ypač atviram interviu, moteris laidoje KK2 atskleis, kad atsikratyti 20 kilogramų jai pavyko ne tik intensyviai sportuojant, bet ir dėl mylimojo.

2017-10-16

Grupės „O.M.G“ narė Monika Šedžiuvienė ir atlikėjas Audrius Janonis susibūrė į muzikinį duetą. BTV televizijos projekte susipažinę dainininkai netrukus pristatys savo pirmą autorinę dainą „Širdy tyla“, o kol kas dalinasi bendros fotosesijos rezultatais. „Nuotraukos puikiai atspindi būsimos dainos nuotaiką – tai bus lyriškas, rudenio orui puikiai tinkantis kūrinys apie meilės pabaigą ir išsiskyrimą“, - pasakoja M. Šedžiuvienė.

2017-10-13

BTV „Muzikinės kaukės“ scenoje šeštadienio vakarą – Ryčio Cicino antrininku tapęs dainininkas Edgaras Lubys. „Tai atlikėjas, su kuriuo niekaip nerandu jokių bendrų taškų“, - prieš pasirodymą sakys garsus vyras, kuriam šis įsikūnijimas taps tikru išbandymu. Praėjusiuose projekto sezonuose lietuviškos estrados princu tituluojamą atlikėją bandė įkūnyti ne viena garsenybė, tiesa jiems sekėsi ne itin gerai. „Gal tas kuklumas lietuviškas neleisdavo tapti tikruoju Ryčiu“, - spėlios komisijos narė Livija Gradauskienė.

2017-10-12

„Mano antroji žmona Virginija tapo geriausia mano drauge ir mama mano dukrai, kurią kelerius metus auginau vienas. Ji – mūsų šeimos gelbėtoja“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos garsus politikos apžvalgininkas Tomas Čyvas, neseniai atšventęs savo vestuves. T. Čyvas prisipažins apie savo šeimos dramą: „Buvau nereikalingas tėvui, o žmona paliko mane su dukra“.

2017-10-12

Prieš kelias dienas įvykęs incidentas su Linu Kleiza per LKL varžybas dar kartą patvirtino tiesą, kad krepšininkai – itin ūmūs. LNK serialo „Meilė gydo“ žiūrovai pastebėjo, kad karštakošio, ūmaus, ekscentriško krepšininko vaidmuo – itin realus. Suvaidinti po rimtos traumos į ligoninę patekusią krepšinio garsenybę seriale teko aktoriui Arnoldui Eisimantui.