Naujienos

2018-04-24

„Mane įkvėpė Giedrius Savickas. Pamačiau laidą su juo, prajuokino. Nusprendžiau pabandyti ir aš“, – apie naujus pokyčius savo gyvenime sako naujo pramoginio žaidimo „Nugalėk...“ vedėju tapęs aktorius Marius Čižauskas. Kino ir teatro aktorius, sukūręs vaidmenis J.Vaitkaus, G.Varno, O.Koršunovo ir kitų režisierių spektakliuose bei pažįstamas žiūrovams iš lietuviškų kino filmų bei pirmojo internetinio lietuviško serialo „Serialas“, jau netrukus debiutuos televizijoje.

2018-04-23

Šiaulietė Neringa Burgailienė finalinėse LNK antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ laidose neslepia pasitikėjimo savimi. Iki tol nedainavusi plaukų stilistė teigia, kad nors gerbėjų dėmesys jai keistas, tačiau moteris savo pergale tiki ir siekia jos visomis jėgomis.

2018-04-20

LNK pokalbių laidoje sudalyvavusią Didžiosios Britanijos lietuvę Emą užgriuvo dėmesys: jai siūloma filmuotis realybės šou, jos interviu tikisi TV laidos, bet kol kas Ema mano, kad viešumoje bent kurį laiką jai rodytis nereikėtų.

2018-04-20

Jau nuo gegužės 7 d. LNK televizijos eteryje – unikalus realybės šou-eksperimentas „Tamsoje“. Kol projekto prodiuseriai laukia starto, žiūrovai jau spėlioja ne tik kas bus dešimt savaičių truksiančio šou dalyviai, bet ir vedėjai. LNK televizija atskleidė, kad televizijos projektui, kuriame dalyvaus neregiai ir aiškiai pasaulį matantys, diriguos intriguojantis duetas. Vienas iš jo narių – kurį laiką iš televizijos pasitraukęs Giedrius Masalskis.

2018-04-19

„Žinomų tėvų vaikams sudėtinga,  jie lyginami su tėvais dažnai ne jų pačių naudai, o pasiekimai nurašomi, esą viskas pavyko tik dėl garsios pavardės“, – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos garsaus politiko, Seimo nario Petro Gražulio dukra Marija Gražulytė-Šalaševičienė.

2018-04-19

Populiariausio LNK muzikinio šou „Mes – vieno kraujo“ dalyvį Evaldą Vaikasą jau po pirmųjų laidų įsiminė kiekvienas projekto žiūrovas. Išskirtiniai ne tik atlikėjo įkūnyti personažai, bet ir jo motyvacija dalyvauti projekte.

2018-04-17

„Būtų be galo sunku parodijuoti patį Justiną Jankevičių, todėl stengiausi įkūnyti ne tiek jį, kiek jo kuriamą personažą. Turėjau būti labai fainas, gražus, garsus, ryškus ir tai nebuvo lengva. Aš kaip asmenybė nesu toks spalvingas, todėl tam, kad sukurčiau tokį personažą, turėjau perlipti per save“, – prisipažįsta TV serialų žvaigždė aktorius Šarūnas Banevičius, kartu su parodijų laidos „Ekranai“ komandos nariu Zigmantu Baranausku įkūnijęs „Gero vakaro šou“ vedėjus J. Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį.

2018-04-16

Pirmadienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ moterys diskutuos apie grožį bei bandys atsakyti – ar grožis visuomet padeda siekiant karjeros? Londone gyvenanti lietuvaitė Ema pasakos, kad jai grožis dažnu atveju trukdo susirasti tiek darbą, tiek vaikiną.

2018-04-16

Itin moteriška, su ilgų plaukų šukuosena – tokią Agnę Jagelavičiūtę galima sutikti šiomis dienomis. 37-erių Agnė neslepia, kad išvaizdos pokyčiai – neatsitiktiniai, bėgant metams ji ima jaustis moteriška ir seksuali.

2018-04-16

Unikalus, pasaulinės šlovės susilaukęs ir mūsų šalyje ilgai lauktas projektas pagaliau žengia į Lietuvą. LNK rodys tarptautinio formato projektą „Lietuvos balsas. Vaikai“, kuriame pagaliau savo balsus turės galimybę parodyti ir talentingiausi šalies vaikai.