Naujienos

2018-03-22

„Apsiavę basutėmis, basomis kojomis žiemą eidavom į mokyklą, nes ten buvo šilta ir gaudavom valgyti. Nedaug žmonių tikėjo mumis“, – jau šiandien pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ per LNK pasakos garsūs menininkai, broliai Remigijus ir Algirdas Gataveckai.

2018-03-21

Ką reiškia gyventi tamsoje ir kaip jaučiasi neregiai? Koks yra jų pasaulis? Kaip pabuvęs tamsoje pasikeisčiau pats? Tokie klausimai pastaruoju metu sukasi dainininko Justino Lapatinsko galvoje. Neseniai iš televizijos prodiuserių sulaukęs itin netikėto ir intriguojančio pasiūlymo, atlikėjas svarsto galimybę prisijungti jau prie netrukus prasidėsiančio unikalaus LNK realybės šou – eksperimento „Tamsoje“.

2018-03-20

„Kur tu raktą kiši?! Kur raktą kiši?! Kas diržą prisisegs?! Diržą kas prisisegs?! Diržą! Diržą prisisegti reikia, kas dar neaišku?! Per kiek laiko tu prisisegsi diržą?! Čia užmigti galima!“ – štai tokiais žodžiais žinomas aktorius Džiugas Siaurusaitis rėkė ant jaunos atlikėjos, Klaipėdos muzikinio teatro aktorės Kristinos Radžiukynaitės, kai buvo užfiksuotas filmavimo kamerų.  „Iki šiol tai buvo neabejotinai juokingiausias filmavimas, kuriame teko vaidinti“, – šypsosi Kristina, jau šį antradienio vakarą, 20.30 val., LNK laidoje „Ekranai“ kartu su Džiugu parodijuosianti mokinę ir jos vairavimo egzamino ekspertą.

2018-03-19

Ieva Jackevičiūtė, visuomenei geriau žinoma Norkūnienės pavarde, šiandien atrodo gerokai pasikeitusi nuo to laiko, kai išgarsėjo televizijoje. Aštrialiežuvė televizijos laidų vedėja, LNK šokių projekto „Kviečiu šokti” komisijos narė, prieš septynerius metus kėlusi siaubą ne vienam projekto dalyviui, šiandien atrodo kur kas ramesnė. Trumpų plaukų šukuoseną pakeitė ilgos moteriškos garbanos, moteris dar labiau sulieknėjo.

2018-03-19

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

2018-03-16

Andrius Litvinas – žmogus, kurio neįtikėtina gyvenimo istorija nustebintų net daug ko mačiusius. Jo vardas Lietuvoje mažai kam girdėtas, tačiau Australijos bulvarinės spaudos gerbėjai Andriaus veidą vis dar puikiai prisimena. Nuotraukos su jo atvaizdu ir originaliu parašu kabo ant daugybės Kinijos restoranų sienų, o susidūrus su kriminaliniais nusikaltėliais Meksikoje, pakaktų ištarti keleto artimų bičiulių vardus ir problemos iš karto išsispręstų. Šiandien Andrius turi draugų visame pasaulyje, tačiau vos prieš šešerius metus buvo paprastas vaikinas su niekuo neišsiskiriančiu gyvenimu.

2018-03-15

Jos balsas užburia ir nepalieka abejingų. Ji drįsta pasakyti tai, apie ką daugelis tik šnabždasi. Dainininkė, kūrėja, mama – taip galima apibūdinti šiuo metu ketvirtosios atžalos besilaukiančią Rūtą Ščiogolevaitę. Šis šeštadienio vakaras garsiai moteriai ypatingas – BTV laidoje „Dainuok mano dainą“ scenos kolegos perdainuos žinomiausias atlikėjos dainas.

2018-03-15

Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje dėl kilnaus tikslo susivienys ryškiausios Lietuvos žvaigždės. „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame labdaros telemaratone skambės ne tik žinomiausios dainos, bet ir atviros įžymybių gyvenimo istorijos.

2018-03-15

„Visos kortos šioje situacijoje yra Mykolo Majausko žmonos rankose. Net jei po kurio laiko ji išgrūs jį iš namų, rinkėjams bus aišku, kad jis melavo“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos kompozitorius Deividas Zvonkus.

2018-03-15

„Lietuvos balso“ projekto penktajame sezone sužibėjusi žinoma miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė, projektui pasibaigus, sustoti nežada – ji yra naujos LNK televizijos laidos „Ekranai“ veidas, o šiandien sau meta dar vieną iššūkį, tapdama pretendente į šeštojo „Lietuvos balso“ sezono reporterės vietą.