„Mes vieno kraujo“ dalyvė Gabrielė: „Kartais reikia eiti prieš taisykles“

2018-02-13

Jau sekmadienį LNK eteryje įvyks grandiozinė antrininkų superšou „Mes vieno kraujo“ antrojo sezono premjera. Jo dalyviai – tiek žinomi Lietuvos atlikėjai, tiek dar neatrasti talentai, kurių tikslas – kuo įtikinamiau įsikūnyti į pasaulio ar Lietuvos scenos žvaigždes. Prieš komisiją stos įvairiausių profesijų ir užsiėmimų žmonės. Kai kuriems jų, kaip kaunietei Gabrielei, scena – tik dar viena galimybė gauti papildomą dozę adrenalino.

VGTU verslo finansų studentė Gabrielė atskleidžia, kad ji turi dvi labai skirtingas puses. „Užsiimu ekstremaliu sportu. Mėgstu snieglentes, kartingus, krepšinį, futbolą, slidinėju, esu Lietuvos karatė čempionato 3 vietos nugalėtoja, turiu geltoną diržą... Iš kitos pusės – dar nuo mokyklos vedu renginius, vaidinu, dainuoju. Tai – mano varikliukai“, – sako mergina.

Gabrielė teigia, kad jai gyvenime būtinai reikia adrenalino. „Jo pasikraunu ir sportuodama, ir lipdama ant scenos. Tai – visai kitokia patirtis, nesusijusi su baime nusilaužti koją. Čia bijau, kad paslysiu vokaliai, koją pakiš susijaudinimas... Gyvenimas, jei nepatekčiau į kitą etapą, žinoma, nesibaigia, bet manau, kad mėginti perlipti per save retkarčiais reikia kiekvienam“, – pasakojo studentė.

„Labai sergu už žmones, kurie eina prieš taisykles. Žinoma, laužyti reikia ne įstatymus, o nusistovėjusias normas. Nejau mergina negali kovoti, būti stipri ir sporte nušluostyti nosis vyrams? Siekiu įrodyti, kad kiekvienas žmogus gali būti visapusiškas ir įdomus“, – atskleidė ekstremalė.

Gabrielės pasirodymą ir pirmąją antrojo „Mes vieno kraujo“ laidą išvysite jau šį sekmadienį – šį sekmadienį 19.30 val. per LNK!