Jonas Nainys negalėjo patikėti: „Oho, kiek moterų dėmesio sulaukia Tadas Rimgaila!“

2017-10-09

Tadas Rimgaila, atrodytų, moka viską. Jis ir šoka, ir dainuoja, ir veda renginius. O dar visai neseniai jis tapo ir vienu iš „Teleloto” vedėju. Nors Tadui Rimgailai veiklos tikrai netrūksta, vyras nė neketina stovėti vietoje ir drąsiai neria į naują avantiūrą televizijoje.

LNK slaptų kamerų šou „Čia tai geras!” T. Rimgaila ryžosi priimti laidos vedėjo Jono Nainio mestą iššūkį – vienai dienai dirbti paprastą darbą ir kartu atlikti pačias beprotiškiausias užduotis. Burtai lėmė, kad T. Rimgaila tapo drabužių pardavėju.

Nauja profesija ir jos subtilybės įvairiuose televizijos projektuose nuolat besisukančiam garsiam vyrui jokio jaudulio nekėlė. Anot televizijos laidų vedėjo, didžiausias iššūkis bus vykdyti J. Nainio užduotis.

Jau pirmomis darbo valandomis T. Rimgaila sulaukė didžiulio dėmesio ir smalsių parduotuvės klientų žvilgsnių. „Jūs labai panašus į Rimgailą. Iš barzdos – labai”, – sakė viena klientė.

Visą veiksmą realiu laiku per slaptas kameras stebintis laidos vedėjas J. Nainys prisipažino nežinojęs, kad Tadą taip mėgsta moterys. „Oho, kiek dėmesio sulaukia Tadas Rimgaila... Moterims, man atrodo, tikrai patinka jo barzda”, – juokėsi jis.

Ar T. Rimgailai pavyks atlikti visas laidos vedėjo užduotis? Ar sugebės dainininkas atsiginti nuo moterų dėmesio? Galų gale, ar klientai patikės, kad drabužius pardavinėti gali garsus vyras?

Visą tai išvysti galėsite jau antradienį 20.30 val. laidoje „Čia tai geras!” per LNK.